Aneta Czarnecka-Teuchmann

Partner i radca prawny, wpisany na listę radców prawnych OIRP w Warszawie. Specjalizuje się w doradztwie strategicznym dla przedsiębiorców, szczególnie z zakresu prawa handlowego, korporacyjnego oraz tworzenia struktur międzynarodowych.

 

Jej wieloletnie doświadczenie obejmuje obsługę prawną zarówno polskich, jak i zagranicznych spółek prawa handlowego oraz innych podmiotów, a także know-how w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi.

 

W trakcie kariery zawodowej zdobywała doświadczenie, pełniąc obowiązki radcy prawnego i supervisora działu prawno-korporacyjnego w firmie Vistra Corporate Services oraz radcy prawnego i kierownika działu prawno-korporacyjnego w firmie Blackstones. Pracowała także w Kancelarii Prawniczej Kamiński & Partners, a także jako radca prawny i dyrektor Działu Międzynarodowego Planowania Podatkowego w Kancelarii Prawnej Skarbiec.

 

Absolwentka Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie. Włada biegle językiem angielskim.

 

W wolnych chwilach działa w strukturach warszawskiego klubu rotariańskiego R.C. Warszawa Fryderyk Chopin oraz wspiera rozwój sportowej pasji córki, która zawodniczo uprawia tenis ziemny.