Aktualne
oferty pracy

Adwokat - Radca prawny

W związku z dynamicznym rozwojem, kancelaria Hoogells Oleksiewicz  sp. k. poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Adwokat / Radca prawny

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • doradztwo Klientom w zakresie realizacji inwestycji infrastrukturalnych obejmujące w szczególności sporządzanie, opiniowanie umów o roboty budowlane, umów o prace projektowe i nadzór autorski, umów podwykonawczych, prowadzenie korespondencji kontraktowej, przygotowywanie roszczeń itp.,
  • reprezentacja Klientów, w szczególności z branży budowlanej, na etapie przedsądowym (w tym opracowywanie strategii procesowych) i na etapie sądowym, w tym przygotowywanie pozwów, pism procesowych, opinii prawnych o zasadności składania środków odwoławczych oraz udział w rozprawach.

Oczekiwania od kandydatki/kandydata:

  • uprawnienia radcy prawnego lub adwokata,
  • co najmniej 3-letnie praktyczne doświadczenie w zakresie obsługi prawnej kontraktów infrastrukturalnych, w tym w szczególności praca przy kontraktach FIDIC,
  • wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie sporządzania dokumentacji oraz pism procesowych – przejrzystość formułowania argumentów i wniosków, w tym obsługa roszczeń wykonawców,
  • mile widziane praktyczne doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw sądowych i sądowo-administracyjnych, w tym w szczególności w obszarze zagadnień związanych z realizacją kontraktów infrastrukturalnych, obycie oraz praktyczna znajomość „sali sądowej”, umożliwiająca skuteczne wejście w temat procesowy ad hoc,
  • pożądana gotowość do świadczenia usług poza biurem (np. rada budowy, narady koordynacyjne, w siedzibie Klienta),
  • samodzielność w dokonywaniu analizy problemu prawnego i formułowaniu opinii, ocenie ryzyk prawnych, rekomendowaniu rozwiązań formalno-prawnych,
  • umiejętność rozpoznawania potrzeb biznesowych Klientów i znajdowania optymalnych rozwiązań,
  • umiejętność proaktywnego działania i generowania nowych pomysłów / koncepcji,
  • umiejętność pracy w zespole, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • dokładność, samodzielność, terminowość oraz zaangażowanie,
  • dyspozycyjność oraz umiejętność działania pod presją czasu.

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych oraz złożonych projektach,
  • pracę na rzecz renomowanych Klientów, liderów w swoim rynku,
  • zbudowanie trwałej, partnerskiej relacji,
  • umowę o współpracy,
  • pracę w młodym zespole i komfortowe środowisko pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04).” Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Hoogells Oleksiewicz sp.k. z siedzibą w Warszawie ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres